hastayatagi
Brief description: Havalı hasta yatağı şiltesi seçimi yaparken bazı özelliklere dikkat etmeliyiz. Anti bakteriyeldir, yer açısından rahatlıkla kullanılabilir, su geçirmezdir, kolay silinebilir ve temizlenebilir.
Location:
Twitter username: @radikalmedikal

About me

Havalı hasta yatağı şiltesihasta yatağının üzerinde bulunması gereken koruyucu niteliğe sahiptir. Bu şilte yatağın şekline göre değişiklik gösterir. Örneğin baklava dilimli bir havalı hasta yatağı şiltesi de baklava dilimli olmalıdır çünkü yatak masaj uygularken hava desteği olmaktadır. Yatak ile şiltenin benzer olması gerekmektedir. 

Yalnız kimyasal ürünler bu sitelerde kullanılmamalıdır çünkü özelliğini bozabilir. Hastanın rahatını sağlamak üzere tasarlanmıştır ve özellikle ağır yatalak hastalar için bu şilteler vücutların yara olmaması açısından önemlidir. Çünkü masaj yaparken havalandırır. Ayrıca bu şilteler uzun süre yatmak zorunda olan hastalarda yaşanacak olan bel ve boyun ağrılarının da önüne geçer. Bu açıdan da gayet kullanışlı ve konforludur sadece hastalar değil kendi işini göremeyen, sürekli yatması gereken hastalar için de gayet uygundur. Bu kişiler bu şilteyi söndürüp kullanabilir. Taşıması kolay ve pratiktir.

Share your profile

Share this page on social media

Share your profile

Please support my fundraiser

You are not konnected with any causes. Get Konnected with a cause first and start fundraising.

My causes

Friends

Activity

Non-Profit membership

No Non-Profits